تأثیر هاست بر سئو

تاثیر هاست و سرور بر سرعت وب سایت

تاثیر هاست و سرور بر سرعت وب سایت2017-05-29T07:46:04+00:00 2018-09-30T09:01:29+00:00 مدیر وب سایتهاست و سرور یکی از عوامل تاثیر

هاست و سرور یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی سرعت سایت هستند و ما هم در این مقاله قصد بررسی تاثیر هاست و سرور بر سرعت وب سایت را داریم.

 

تاثیر هاست و سرور بر سرعت وب سایت

کیفیت هاست و موقعیت سرور دو عامل اصلی کیفیت یک هاست برای وب سایت است. هر چه موقعیت هاست با موقعیت بازدیدکنندگان سایت نزدیک تر باشد سایت از سرعت لود بیشتری برای آنان برخوردار می شود.

سرعت هاست

سرعت هاست بر روی عملکرد وب سایت

موقعیت هاست

موقعیت هاست یعنی محل قرارگیری هاست (جایی که سایت شما میزبانی می شود). به طور مثال هاست نت افراز  دیجی طراحان بر روی سرور های ایران است. موقعیت هاست و پورت اینترنتی که به سرور وصل هست تاثثیر خیلی زیادی در افزایش سرعت لود سایت دارد  در هنگامی که کاربری از کشور ایران به سایت متصل می شود کاربر دیتا سایت را از سرور میزبانی سایت دریافت می کند، حال اگر این سرور در کشور خودش باشد سایت با سرعت بهتری لود می شود اما اگر در کشوری دیگر باشد سایت با کمی کندی بارگذاری می گردد.

نرم افزار ها و وب سرور

یکی دیگر از عوامل موئثر بر روی افزایش سرعت سایت از طریق هاست، نرم افزار هایی است که بر روی سرور سایت نصب شده اند. وب سرور نرم افزاری است که وظیفه ی پاسخ به مرورگر را دارد. هنگامی که کاربر آدرس سایت را در مرورگر خود وارد می کند این وب سرور است که محتوا سایت را برای کاربر به نمایش در می آورد و در حال حاضر هم از بهترین وب سرور های موجود می توان Apache ، Lightspeed و Nginx اشاره کرد.

قدرت سخت افزاری 

مهم ترین عامل تاثیر گذار بر روی تاثیر هاست و سرور بر سرعت لود سایت قدرت سخت افزاری سرور است. هر چه قدرت سخت افزاری سرور بیشتر باشد سرور فشار کمتری برای لود سایت ها به خود می آورد.

تعداد سایت میزبانی شده

هر چه تعداد سایت های میزبانی شده بر روی یک سرور کمتر باشد، سرور سخت افزار بیشتری را برای سایت ها در اختیار دارد که این منجر به افزایش سرعت سایت ها می شود.

این مقاله هم می تواند برای شما جالب باشد  سئو چیست؟

شما دوستان عزیز برای خرید هاست  خوب میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید

خرید هاست نت افرار با حجم بالا و قیمت پایین

همچنین از کد تخفیف :UC518LUW  نیز بر میتوانید استفاده نمایید

دانلود pdfاز صفحه پرینت بگیرید

ثبت دیدگاه