طراحی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

طراح سایت دیجی کالا کیست؟

طراحی سایت دیجی کالاطراحی سایت مشابه به دیجی کالا، طراحی سایت شبیه دیجی کالا و طراح سایت دیجی

طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت مشابه به دیجی کالا، طراحی سایت شبیه دیجی کالا و طراح سایت دیجی کالا کیست؟ همه می دانند که فروشگاه اینترنتی دیجی کالا یک سایت کاملا موفق در زمینه تجارت الکترونیکی و فروش آنلاین است به صورتی که همه نوع کالایی ارائه می کند، به همین جهت خیلی از کاربران دوست دارند طراحی سایت مشابه دیجی کالا داشته باشند. در ادامه این مطلب در مورد طراح سایت دیجی کالا ، طراحی سایت مشابه دیجی کالا بیشتر توضیح می دهیم.

طراح سایت دیجی کالا کیست؟

یک سوال مهم در ذهن کاربران به وجود ممی آید که طراح سایت دیجی کالا کیست؟ و چونکه می توان طراُحی سایت مشابه دیجی کالاداشت؟ خیلی از افراد دوست دارند طراحی سایت فروشگاهی خود را به طراح سایت دیجی کالا بسپارند ولی برای این افراد یک خبر بد و یک خبر خوب داریم، خبر آول که بد است برای کاربران باید بدانند که یک گروه برنامه نویس در خود پرسنل دیجی کالا این سایت فروشگاهی را طراحی کرده است این گروه برنامه نویس از برنامه نویسی تحت وب استفاده کردند و cms اختصاصی این سایت را برنامه نویسی کرده اند این تیم پشتیبانی قدرتمندی دارند پس برای دیگر افراد کار نمی کنند و اما خبر دیگر که خبر خوبی است برای کاربرانی که قصد طراحی سایت مشابه دیجی کالا را دارند باید بگویم طراحان حرفه ای وجود دارند که طراحی سایت مشابه دیجی کالا را انجام می دهند از جمله طراحان حرفه ای گروه طراحی سایت دیجی طراحان که با برنامه وردپرس برنامه نویسی می کنند و قالب شبیه به دیجی کالا در اختیار کاربران قرار می دهند تا کار با این فروشگاه ساز برای کاربران بسیار راحت باشد و به راحتی بتوانند محصولات خود را عرضه نماییند.

طراحی سایت شبیه دیجی کالا | طراحی سایت دیجی کالا |  طراحی سایت مشابه دیجی کالا

در سال ۱۳۸۴ دو برادر سعید و حمید محمدی تصمیم بر طراحی سایت فروشگاهی  گرفته اند که اطلاعات کامل از لوازم دیجیتال در این سایت قرار دهند و بعد کالاهای دیگر به محصولات خود افزودند، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا روز به روز گسترش یافت و هر سال به تعداد کارمندان خود افزود این فروشگاه اینترنتی به بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران تبدیل شده است. بصورتیکه روزانه بطور میانگین ۸۵۰ هزار بازدید در روز دارد. دفتر مرکزی این سایت تنها برای امور مالی و اداری می باشد.

طراحی سایت مشابه دیجی کالا مناسب چه شغل هایی است؟

ساخت فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا بگونه ای است که برای فروش آنلاین تمامی محصولات از هر برند و مدلی و هر ارگان و سازمانی مناسب است. این طراحی سایت مشابه دیجی کالا دارای ظاهر زیبا و امکانات مناسب است کارکردن با این فروشگاه اینترنتی بسیار راحت است حتی کسانی که زیاد از کامپیوتر اطلاعات ندارند نیز می توانند به راحتی یا این سایت کار کنند و حتی رنگ سایت خود را تغییر دهند. در پاراگراف قبل نیز گفتیم  طراحان زیادی هستند که مانند دیجی کالا طراحی سایت انجام می دهند گروه طراحی سایت دیجی طراحان قیمت ایده الی راه برای فروشگاه ساز های خود برای شما خریداران عزیز فراهم کرده است .برای مشاهده پنل های طراحی فروشگاه اینترنتی کلیک نمایید

طراحی سایت ریسپانسیو و واکنش گرا

همه ی افراد با لپ تاپ و کامپیوتر به صفحات وب نمی روند بلکه بعضی از افراد با گوشی و تبلت و... به صفحات وب می روند بعضی از طراحی سایتها قدیمی است یعنی وقتی یک کاربر با موبایل به این سایت ها می روند صفحه تغییر سایز نمی دهد و مجبور است مدام روی نوشته ها زوم کند و صفحه را به چپ و راست تغییر دهند این مسئله باعث نارضایتی کاربران می شود و همان لحظه از سایت خارج می شوند ولی طراحی سایت ریسپانسیو سایت را به هر اندازه صفحه نمایش تغییر می دهد و نیازی به زوم کردن نیست این مسئله در جذب کاربر نقس بسزایی دارد در گوگل رقابت بسیار شدید است اگر کاربری وارد سایت شما شد و از سایت شما احساس نارضایتی کند بسرعت سایت شما را ترک کرده و به سایت های دیگر می رود در این زمینه که رقابت بسیار شدید است کمتر پیش می آید که کاربران به سایتی وفادار باشند و به دنبال سایتی با امکانات بیشتر هستند.

امکانات و خصوصیات طراحی سایت مشابه دیجی کالا

این طراحی سایت دارای خصوصیاتی از جمله نمادهای رسمی اعتماد ، اطلاعات کامل و تخصصی ،جستجوی پیشرفته، دسته‌بندی مناسب، ظاهر زیبا، تعامل کاربران و پشتیبانی که در مقاله بعدی بیشتر در این باره برایتان توضیح می دهیم. تمام این ویژگی ها باعث شده اند زمانیکه کاربر وارد این سایت می شود به راحی کالای مورد نظر خود را پیدا کند و با بقیه کالا ها در آن زمینه مقایسه کند و از اطلاعات کامل و صحیح این محصولات استفاده نمایید و با صرف کمترین زمان محصول مورد خود را انتخاب نماید.

طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه  دیجی کالا توسط  گروه طراحی سایت دیجی طراحان

گروه طراحی سایت طراحان دیجی کالااز سال ۱۳۸۵ مشغول به طراحی سایت می باشد و با تیم حرفه ای خود توانسته است تا به امروز بیش از ۳۰۰۰ سایت حرفه ای طراحی کند این گروه از بهترین طراحان طراحی سایت مشابه دیجی کالا هستند و در زمینه افزایش سئو تضمینی حرفه ای می باشند این گروه طراحی سایت  با وردپرس طراحی فروشگاه اینترنتی را انجام می دهد تا کار کردن با سایت برای صاحبین سایت و وبمستر ها فوق العاده راحت باشد. پس برای طراحی سایت مشابه دیجی کالا با گروه طراحی سایت دیجی طراحان در ارتباط باشید.

اگر سایت  فروشگاهی مثل دیجی کالا را  میخواهید میتوانید  به صفحه زیر مراجعه نمایید

این مقاله هم می تواند برای شما جالب باشد  نقش ویدئو در طراحی سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

ثبت دیدگاه