هزینه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی

قیمت طراحی سایت – تعرفه طراحی سایت – قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

هزینه طراحی سایتطراحی سایت تعرفه هایی دارد که در این محتوا سعی داریم بصورت کامل برای کاربران توضیح

هزینه طراحی سایت

طراحی سایت تعرفه هایی دارد که در این محتوا سعی داریم بصورت کامل برای کاربران توضیح دهیم خیلی از کاربران از تعرفه های طراحی سایت مطلع نیستند و با دیدن تفاوت در هزینه طراحی سایت دچار شک و تردید می شوند. طراحی سایت دارای مراحل و امکانات متفاوت است که هر شرکت و یا گروه طراحی سایت بصورت متفاوتی انجام می دهند. تعرفه های طراحی وب سایت شامل موارد زیر است:

 

هزینه طراحی سایت

 • هزینه ثبت دامنه (بعضی از افراد خود ثبت دامنه را انجام می دهند که این مورد می تواند از هزینه های طراحی سایت کم شود)
 • هزینه اختصاص هاستینگ
 • هزینه پیاده سازی وب سایت
 • هزینه تکمیل مطالب اولیه سایت
 • هزینه گرافیک وب سایت (در صورت تمایل مشتری)
 • هزینه اموزش پنل مدیریت(این آموزش می توانند خصوصی باشد و یا عمومی بصورت ارسال فیلم آموزش انجام شود)
 • هزینه اپلیکیشن موبایل مخصوص سایت (گروه   دیجی طراحان در زمان های خاص این اپلیکیشن را بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد)
 • هزینه پشتیبانی سایت (به مدت یکسال بصورت رایگان)

سئو و بهینه سازی وب سایت در صورت تمایل برای مشتریان عزیز انجام می شود، موارد ذکر شده دارای توضیحاتی می باشد که با خواندن می توانید از تعرفه های طراحی وب سایت بصورت دقیق مطلع شوید.

هزینه ثبت دامنه

دامنه چندین نوع است دامنه ir سالیانه در حدود 6000 هزار تومان است و دامنه های com  و co سالیانه حدود 35000 هزار تومان می باشد دامنه های دیگری مانند tv  و... دارای قیمت های بیشتر می باشد اگر شما دارای دامنه هستید می خواهید طراحی سایت انجام دهید قیمت ثبت دامنه از قیمت طراحی سایت کم می شود.

هزینه اختصاص هاستینگ

هاستینگ فضایی است که شما سایت و اطلاعات سایت را روی آن ذخیره می کنید و برای طراحی سایت لازم می باشد پایه اولیه میزان هاست 500 مگابایت است ولی باتوجه به سایت شما و فضای مورد نیازتان هاست قابل ارتقا می باشد. هزینه 500مگابایت فضا حدود 36 هزار تومان سالیانه می باشد و برای ارتقا باید 20 هزار تومان هزینه کنید ولی هزینه ای که برای اختصاص هاست می کنید بستگی دارد از کدام شرکت می باشد کاربران سایت دیجی طراحان میتوانند با کمک این لینک که مریوط به شرکت نت افراز میباشد از هاست وفضای بیشتری برخودار باشند همچنین از طریق کد تخفیف ویژه ما از تخفیفات خرید هاست و دامین برخوردار شوند  کد تخفیف مخصوص سایت نت افزار :UC518LUW

هزینه پیاده سازی وب سایت

بعضی از قالب های طراحی سایت رایگان است ولی بعضی از قالب ها رایگان نیستند و سیستم های مدیریت محتوا جوملا و وردپرس حدود 300 تا 500 هزار تومان می باشد. ولی وب سایت دیجی طراحان از قالب های حرفه ای استفاده می کند.

هزینه تکمیل مطالب اولیه سایت

گروه طراحی سایت دیجی طراحان، رایگان مطالب اولیه مناسب سایت و لوگوی سایت را طراحی می کند ولی اگر کارفرما مایل باشد با توجه به سایت و محتوای سایت   مطالب سئو شده وارد سایت می کند و هزینه وارد کردن محتوای سایت با توجه به سایت شما می باشد. 

هزینه آموزش پنل مدیریت

گروه دیجی طراحان برای مشتریانی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت خبری ،طراحی سایت تخفیف گروهی و... را می دهند فیلم آموزشی بصورت رایگان در اختیارشان قرار می دهند ولی اگر نیاز به آموزش خصوصی داشته باشند می توانند از طریق تیم ویوور آموزش دهد و هزینه آموزش با توجه به ساعت آموزش تعیین می شود.

هزینه اپلیکیشن موبایل مخصوص سایت

هزینه اپلیکیشن اندروید 240 هزار تومان می باشد ولی در اکثر مواقع گروه دیجی طراحان این اپلیکیشن را برای مشتریان عزیزی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت خبری ،طراحی سایت تخفیف گروهی و... را می دهند تعیین می کند رایگان در اختیارشان قرار می دهند.

این مقاله هم می تواند برای شما جالب باشد  طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

هزینه پشتیبانی سایت

گروه دیجی طراحان به مدت یک سال پشتیبانی سایت را از طریق برنامه ی تیکتینگ رایگان انجام می دهد و پس از یک سال بنابر درخواست مشتریان با توجه به نوع سایت با مقداری هزینه پشتیبانی سایت را بر عهده میگیرد.

هزینه سئو و بهینه سازی سایت

اگر مشتریان عزیز تمایل به سئوی سایت داشته باشند با توجه به سایتشان و کلمات کلیدی مورد نظرشان هزینه ای برای هر کلمه در نظر گرفته می شود. ممکن است بعضی کاربران که در حال حاضر از سئو اطلاع ندارند می توانیم بصورت مختصر زمانی که کلمات کلیدی در گوگل سرچ می کنید سایت هایی در اوایل صفحات پیشنهادی گوگل قرار می گیرند سئو شده اند هر سایتی را که در کلمه کلیدی مربوط قوی تر باشد گوگل آن را بالاتر از بقیه سایت های دیگر قرار می دهد و در اینصورت بازدید سایت خیلی بالا می رود.

برای سئوی تضمینی سایت با گروه دیجی طراحان در ارتباط باشد.

چطور یک هاست بخرم ؟

برای خرید هاست ابتدا در سایت نت افزار ثبت نام کنید و از قسمت خرید هاست  مشاهده پنل ها رو انتخاب کنید و یکی از پنل های پیشنهادی را خریداری نمایید مثل تصویر زیر خرید هاست

 

و در نهایت در صفحه بعد میتوانید دامین خودرا خریداری نمایید و اگر قبلا خریده اید گزینه سوم رو انتخاب کنید

خرید دامین

چطور یک دامنه ثبت کنم ؟
چطور سایتم را به بانک متصل کنم ؟
چطور می توانم برای وب سایتم نماد اعتماد الکترونیکی بگیرم؟
آیا می شود از دامنه ای که قبلا ثبت کرده ام استفاده کنم؟
چطور ایمیل از دامین سایتم بسازم مثل info@digitarahan.com
چطور می توانم سایت چند زبانه راه اندازی کنم ؟

نمونه کارهای طراحی سایت

فرم سفارش طراحی سایت


ارسال
Summary
Review Date
Reviewed Item
قیمت طراحی سایت - تعرفه طراحی سایت - قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
Author Rating
51star1star1star1star1star

4 thoughts on “قیمت طراحی سایت – تعرفه طراحی سایت – قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 1. نویسنده:
  1. نویسنده:
 2. نویسنده:
  1. نویسنده:

ثبت دیدگاه