چیزهایی که قبل از خرید پاوربانک بایدبدانید

خرید فالوور اینستاگرام
#1
راهنمای خرید پاوربانک

سایت نگارکالا در این مقاله قصد دارد تا شما هر انچه که قبل از خرید پاوربانک نیاز دارید را به شما پاوربانک شرح دهد.

در مورد خرید پاوربانک ذکر این موضوع مهم است که در صورت اتمام شارژ باتری یا هر وسیله ای دیگری قادر است تامین انرژی الکتریکی اتفاده شده را بجای شارزطر دارد
. پاوربانک ها با نام های دیگری همچون شارژر همراه، باتری یدک و باتری اضافی هم شناخته می شوند.

یکی از نکات خرید پاوربانک این است که بدانید به چندین دسته تقسیم بندی شده اند و دارای چه شدت جریان،یا همان مقدار امپر ذخیره شده دارد حتی امکانات اضافی مانند داشتن چراغ قوه یا حتی فضای ذخیره سازی اطلاعات نیز هستند. شما میتوانید جهت خرید پاوربانک ازسایت نگارکالا اینجا کلیک کنید.

راهنمای خرید پاوربانک

در مورد خریدپاوربانک مانند هر وسیله ای نیاز به اطلاعات وراهنمای خرید پاوربانک پیش نیاز است و بر اساس آن بتوانید متناسب با ظرفیت، توان ولتاژ خروجی، تعداددفعات شارژ دستگاه در هربار تخلیه کامل و امکانات اضافه دیگر که هر پاوربانکی را ازهم متمایز کرده دقت داشت.

چگونگی خرید پاوربانک خوب

یکی از نکات خرید پاوربانک این است که اگر گوشی شما فست شارژ است حتما از پاوربانک فست شارژ خریدو
زمانیکه در خارج از منزل و در سفر هستید، زمان بیشترین ارزش را برای شما داشته و انتظار دارید باتری دستگاه هر چه سریع تر شارژ شود. سرعت شارژ پاوربانک، به شدت جریان خروجی آن بستگی داردواگر گوشی شما فست شارج باشد مدت زمان زیادی میبرد تا با پاور بانک یاشارژر معمولای شارج شود

بعضی از مدل های معمولی پاوربانک تنها خروجی با شدت جریان یک آمپر را در اختیار شما قرار می دهند که مدت شارژ شدن گوشی طول می کشد اما پاوربانک هایی با شدت جریان 2 آمپری یا بیشتر که آنها را با نام پاور بانک فست شارژ می شناسیم، سرعت شارژ بالاتری دارند.

از دیگر نکات خرید پاوربانک دقت به ظرفیت آن است؛ ظرفیت واقعی پاوربانک برابر است با ظرفیت اسمی پاوربانک در میزان راندمان یا بهره وری آن که به صورت درصدی بیان می شود.

راندمان بالاتر پاوربانک ها بین 70 تا 90 درصد بوده که با گذشت زمان کاهش پیدا خواهد کرد و اگر راندمان پاوربانک از سوی سازنده مشخص نشده باشد، می توانید از درصد راندمان میانگین 80 درصد استفاده نمایید.

اکثر گوشیهای امروزی 4500میلی امپر ظرفیت داردیکی نکات خرید پاوربانک محاسبه تعداد شارژ آن است.
یعنی اگر پاور بانک 10000میلی امپری به شما پیشنهاد شد این پاوربانک شما قادراست 2بار به صورت کامل گوشی شماراشارژنماید
وبعد از دانستن ظرفیت باید به صورت تقریبی محاسبه کنید که تا چند بارقادر به شارژ دستگاه خود هستید.
 
بالا