چگونه می توان بر ترس ناشی از درس ریاضیات غلبه نمود ؟

#1
بسیاری از کودکان و همین طور بزرگسالان در هنگام امتحان ریاضی دچار استرس و اضطراب شدیدی می شوند . در یک نظر سنجی مشخص شد که که بیش از یک سوم از افراد 15 تا 24 ساله در هنگام بروز مشکل در ریاضیات خود احساس اضطراب می کنند . این مورد در هر 5 بزرگسال انگلیسی نیز صدق می نماید .
در این مقاله می خواهیم بیان کنیم که چگونه معلمان می توانند به دانش آموزان خود کمک نمایند تا بتوانند بر ترس ناشی از درس ریاضیات خود غلبه نمایند .
یکی از موضوعات مهمی که معلم های خصوصی رعایت می نمایند این مسئله است که به دانش آموزان کمک می کنند تا بر مشکلات غلبه کنند و هرگز به آنها اجازه نمی دهند، احساس کنند که در موضوعی به قدر کافی خوب نیستند . این احساس عدم موفقیت است که می تواند به اضطراب ریاضی منجر شود و باعث شود این اضطراب همیشه در وجود دانش آموزان باقی بماند .
اگر دانش آموزی از اضطراب ریاضی رنج می برد، همیشه این احتمال وجود دارد که این اضطراب ریشه عمیقی داشته و طی چند سال ایجاد شده باشد .
باید معلمان سعی نمایند تا ریاضیات را از طریق روش های سرگرم کننده به دانش آموزان خود آموزش دهند .
معلمان خصوصی پیش زمینه های ذهنی دانش آموزان را بر طرف می کنند .
معلم خصوصی ریاضی اوربیتال
 
نصب تضمینی اپلیکیشن
افزایش ممبر کانال تلگرام - ممبر شهری - فالوور خارجی ارزان فالوور تبلیغ گسترده - الگوها - پذیرش تبلیغات شما : 09142109941 پیام در تلگرام : @ads2018m  
بالا