مهاجرت به نروژ، کار در نروژ ، ویزای کاری نروژ

خرید فالوور اینستاگرام
#1
مهاجرت به نروژ
نروژ یکی از جذاب ترین مقاصد مهاجرتی در کشورهای حوزه اسکاندیناوی است و طبعا مهاجرت به نروژ نیز بسیار پرطرفدار است و متقاضیان خود را دارد. نروژ یکی از کشورهای سردسیر در حوزه اسکاندیناوی است که در احاطه جنگل ها و فضای سبز این کشور قرار گرفته است. این کشور در اتحادیه اروپا و یا حوزه شنگن قرار ندارد، اما تعامل خوبی با کشورهای این حوزه دارد. طبیعتا متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارند در وهله اول به کشورهای تراز اول این قاره سبز می اندیشند.
شما می توانید با مطالعه مقاله فوق پاسخ پرسش های زیر را جویا شوید:
 • بهترین راه مهاجرت به نروژ کدام راه است؟
 • آیا تحصیل در نروژ همچنان برای افراد خارجی رایگان است؟
 • هزینه زندگی در نروژ چقدر است؟
 • آیا از طریق سرمایه گذاری میتوان به اقامت نروژ رسید؟
 • شرایط مهاجرت به نروژ از طریق ویزای کار به چه نحو است؟
 • رتبه نروژ در بین کشورهای دنیا برای زندگی در چه وضعیتی است؟

نروژ نیز به عنوان یکی از با کیفیت ترین کشورهای قاره اروپا و حوزه اسکاندیناوی این قاره نظر اکثر افراد متقاضی را به خود جلب می نماید. اگر شما نیز جزء آن دسته از فرادی هستید که برای مهاجرت، نروژ را به عنوان مقصد خود انتخاب نموده اید به شما پیشنهاد میکنیم که به مطالعه این مقاله تا انتها ادامه دهید تا اطلاعات مفیدی در زمینه مهاجرت به نروژ بدست آورید.
نروژ بهترین کشور برای زندگی در سال 2019
جمعیت این کشور بیشتر در شهرهای ساحلی مانند برگن و تروندهایم متمرکز شده است اما پایتخت آن شهر اسلو است. در گذشته بیشتر منابع تجاری و درآمدی مردم نروژ بر پایه صنعت شیلات متمرکز بود. در حال حاضر نیز صنعت شیلات بزرگترین تجارت این کشور است، اما نروژ در زمینه های دیگری مانند نفت و گاز نیز صنعت بسیار قوی و رو به پیشرفتی دارد کما اینکه در این سال ها به عنوان سومین صنعت بزرگ این کشور از آن یاد می کنند.
نروژ در دهه 1970 با بهره برداری از نفت خام و گاز طبیعی تبدیل به یکی از بزرگترین کشورهای اروپا در زمینه بهره برداری از معادن و مخازن نفت و گاز در اروپا شد و در دهه 90 میلادی تبدیل به یکی بزرگترین صادرکنندگان عمده نفت و گاز در جهان شد. طبق آمار موثق منتشر شده در سال 2019 نروژ بهترین کشور دنیا جهت زندگی شناخته شد و رتبه اول برای زندگی در دنیا در سال 2019 را کسب کرد.
تمام اطلاعات از سایت موثق اداره مهاجرت نروژ استخراج و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
انواع روش های مهاجرت به نروژ
نروژ به عنوان یک کشور مهاجرپذیر روشهای متفاوتی برای مهاجرت دارد که این روشها به طور کلی شامل:
 • مهاجرت از طریق کار
 • از طریق سرمایه گذاری
 • از طریق ویزای ازدواج و نامزدی
 • از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری
 • از طریق پناهندگی
 • از طریق تحصیل

کار در نروژ
در سالهای اخیر به ویژه از سال 2019 به بعد کار در نروژ برای اتباع خارجی که به این کشور مهاجرت کاری یا تحصیلی کرده اند موضوعی پر اهمیت و مورد نیاز تلقی می شود. در میان کشورهای اروپایی و حوزه اسکاندیناوی، نروژ با جمعیتی کمتر از ده میلیون و برخورداری از کیفیت زندگی بالا، مورد توجه بسیاری از مهاجرین کارآمد واقع شده است.
 1. سوال اصلی از سوی متقاضیان این است که آیا امکان اخذ ویزای کار نروژ برای اتباع خارجی می باشد؟
 2. آیا برای کار در نروژ نیاز به داشتن پیشنهاد کاری است؟
 3. کار دانشجویی در نروژ به چه نحوی است؟
با توجه به نیاز روز، موسسه سفیران سروش سعادت این مقاله را در این زمینه گردآوری نموده است. جالب است بدانید نروژ کشوریست با کمتر از 50 سال قدمت که در حال حاضر جزو 5 کشور ثروتمند دنیا محسوب می گردد. کشورهای اسکاندیناوی با گذشته ای که سالهای خیلی پیش داشتند در حال حاضر خیلی تفاوت ها دارند و هر چهار کشور این حوزه از بهترین کشورها بر اساس آمار مختلف در سال 2019 معرفی می شوند.

ویزای کاری نروژ
اخذ ویزای کاری نروژ برای افرادی که توانسته اند نیازمندیهای لازم این ویزا که نسبتا خاص می باشد را فراهم سازند با همیاری یک وکیل قابل انجام است. اتباع برخی کشورها برای کار در نروژ نیاز به اخذ ویزا نخواهند داشت، اما متقاضیان ایرانی می بایست جهت ورود و کار در این کشور ویزا دریافت نمایند. اگر بخواهید از کشور مبدا یعنی ایران برای این موضوع اقدام فرمائید، اولین مدرکی که نیاز خواهید داشت داشتن یک پیشنهاد کاری از کارفرما است.

 • آیا میتوان از نروژ ویزای کاری گرفت؟
 • کار نفتی در نروژ به چه صورت است؟
 • مشاغل مورد نیاز نروژ کدام است؟
 • درآمد در چه رشته هایی در نروژ بالاتر است؟
در ادامه این نگاشته که به دست مشاوران موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نوشته شده به مراحل اخذ ویزای کار نروژ خواهیم پرداخت. در سال 2019 بیشترین مهاجرت به نروژ، تحصیلی بوده اما از طریق کاری هم میتوان به این کشور رفت.
شرایط کار در نروژ
نروژ یکی از ثروتمند ترین کشورها با اقتصاد بسیار پیشرفته است، فرصت کار در نروژ خوب بوده و کارمندان از درآمد بالا در این کشور بهره می برند. بیش از 50 شغل فهرست شده در نروژ وجود دارد و عمده ترین این مشاغل در بهداشت، نفت (مهندسی)، توریستی، آموزش و پرورش، کسب و کار، فناوری اطلاعات، فلزات، صنایع پالپ و کاغذ، مواد شیمیایی، صنایع کشتی سازی و ماهیگیری است. بخش کسب و کار نروژ از لحاظ تکنولوژیکی بسیار پیشرفته و نوآور است. نروژ یک کشور امن و صلح آمیز با سیستم های رفاهی خوب زندگی است و یک رابطه سازنده و کارآمد با کارمندان و مهاجران متخصص دارد.
سیاستهای مهاجرت به نروژ اخیرا روند مثبتی داشته و گسترش یافته و درها را برای مهاجران تحصیل کرده و ماهر از دیگر نقاط جهان باز کرده است. اتباع خارجی باید قبل از ورود به نروژ برای اجازه کار در نروژ از کشور خودشان درخواست نمایند. اجازه کار باید قبل از ورود شما به کشور اخذ شده باشد. این اجازه کار در صورتی به دست می آید که فرد توانسته باشد یک قراداد کاری با یک کارفرمای نروژی منعقد کند، که امری است دشوار.
کاریابی در نروژ به دو صورت انجام میشود:
 1. جستجوی کار خارج از نروژ و گرفتن دعوتنامه کاری
 2. پیدا کردن کار و استخدام در حین تحصیل در نروژ یا پس از تحصیل در نروژ
10 شغل مورد نیاز در ویزای کاری نروژ
در زیر مشاغلی را که در نروژ معمولا شانس کاریابی بالایی دارد را بررسی میکنیم:
 1. مهندسی نفت و گاز
 2. مهندسی انرژی
 3. مهندسی عمران
 4. مهندسی کشاورزی
 5. مهندسی برق
 6. مهدسی مکانیک
 7. آرایشگری (دارای مدرک اکادمیک)
 8. آشپزی و هتلداری
 9. مدیریت و بیزینس
 10. رشته های نظام سلامت و….

☎️ ده خط ویژه موسسه :
02126705356
کانال تلگرام و اینستاگرام ما :
vipvisaa
سایت های ما :
www.emigrationplus.com
www.parsmohajerat.com
www.emigrationpars.com
www.mohajeratbama.org
www.iremigre.com
آدرس موسسه: تهران خیابان ميرداماد - ميدان مادر - خیابان سنجابي - پلاك بيست - طبقه سوم - واحد نه
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#موسسه_سفیران_سروش_سعادت
#مهاجرت_کاری #اقامت_اروپا
#مهاجرت_به_نروژ
#کار_در_نروژ
#ویزای_کاری_نروژ
#تحصیل_دندانپزشکی_در_نروژ
#تحصیل_داروسازی_در_نروژ
#مهاجرت_اروپا_بهار
#safiran_soroosh_saadat
 
بالا