مشخصه های مهم در انتخاب فن کویل

خرید فالوور اینستاگرام
#1
نوع: فن کویل ها انواع مختلفی دارند، مثلاً پنکه کفی، شیب دار، توکار، سقفی، کوتاه، چهار طرفه و ... که با توجه به نوع استفاده توسط متخصصان تصمیم گیری می شود.
قابلیت: احتمالاً مهمترین مؤلفه در انتخاب فن کویل، قابلیت سرمایش و گرمایش رضایت بخش آن است. هنگام محاسبه قابلیت فن کویل، که معمولاً بر اساس بار کامل تبرید در هر فصل تصمیم گیری می شود، بهتر است قابلیت فن کویل را بر اساس سرعت معمولی قرار دهیم.
ابعاد: فن کویل مشخص شده باید در ابعادی باشد که ممکن است در وب سایت قرار داده شود. ابعاد ضروری هستند و این چالش به طور مختصر فن کویل ضروری است.
کویل: در حقیقت، کویل عبور مایع سرد یا سوزان است و معمولاً از لوله‌های مسی با پره‌های آلومینیومی ساخته می‌شود.
فیزیک: بدنه فن کویل بهتر است به صورت داخلی ساخته شود تا اجزای کاملاً متفاوت در طول زمان لرزش نداشته باشند.
موتور: الکتروموتور برای هر نوع سه دور و به اندازه 8 دور روی فن کویل ها استفاده می شود.
فن: در حقیقت، فن مسئول جابجایی هوا است. فولاد پلاستیکی معمولاً در ساخت پیروان استفاده می شود.
کرنش کاری: کرنش کاری در فن کویل ها ضروری است زیرا در ساختمان های مرتفع، کرنش آب موجود در کویل احتمالاً بیش از 6 بار خواهد بود. بنابراین هنگام انتخاب به این چالش توجه کنید.
شکوه: چیز فوق العاده در مورد فن کویل ها نیز می تواند ضروری باشد، به ویژه فن کویل های کف، که بخشی از قطعات سازنده هستند.
مدیریت: زمان شروع، تغییر سرعت یا خاموش شدن کار الکتروموتور فن هواده در فن کویل ها ممکن است هر یک به صورت دستی و معمولی تنظیم شود. با این حال استفاده از حالت خودکار بالاتر است.
ارزش: در تعداد هر محصولی، ارزش حرف اول را می زند، اما در تعداد فن کویل، ارزش یک معیار نیست و نکات متفاوتی از جمله تسلیت دمایی ساکنان، سختی طول عمر، صدا ، اثربخشی، قابلیت و شگفتی نیز ضروری هستند.
انواع فن کویل ها در درجه اول بر اساس مدل و مرتب سازی هستند
انواع مختلفی از فن کویل ها وجود دارد. فن کویل از نظر نوع کاربری از انواعی شبیه سقف، کف، کانال، دیوار و کاستی تشکیل شده است. هر یک از این انواع استفاده های شخصی خود را دارد. به عنوان مثال، داکت فن کویل دارای قابلیت بیشتری نسبت به سایرین است، بنابراین برای عملکردهای بزرگتر مشابه سالن ها و بیمارستان های بزرگ استفاده می شود. علاوه بر این، تولیدکنندگان بزرگی در تجارت فن کویل در بازار ایران وجود دارند. این تولیدکنندگان آذرنسیم، مدیا، باور، گلدیران، ساراوول، بی تجربه، آرن را در آغوش می گیرند.

ظرفیت های فن کویل
قابلیت فن کویل بر حسب cfm اندازه گیری می شود. تنوع این واحد نشان می دهد که چگونه هوای زیادی در داخل یک فن کویل ساخت در هر دقیقه یا ساعت کنترل می شود. فن کویل ها را می توان در ظرفیت های 300، 400، 500، 600، 700، 800، 900، 100 و 1200 cfm و بالاتر یافت. با تکیه بر مقیاس ساخت، باید قابلیت فن کویل مناسب را انتخاب کرد.

https://betatahvie.com/قیمت-و-خرید-فن-کویل/
 
بالا