فر توکار و انواع آن و معرفی برند فر بوش

خرید فالوور اینستاگرام
#1
در این دستگاه می توانید غذای خود را در حالتی بسته و کاملا ساده تر از گاز گرم و یا طبخ کنید. این فر ها در مارک های مختلف و انداره‌های متفاوت 56 لیتری 60 لیتری و 70 لیتری ساخته می شوند. انواع فر از نظر نوع و محل نصب درمحیط به دو دسته ی اصلی توکار و معمولی تقسیم می شود. در شیوه توکار نصب از داخل کابینت صورت میگیرد. .جنس آن ها می تواند تمام شیشه، تمام استیل و یا ترکیبی از این دو تا باشد. در نوع استیل از انواع مختلف مانند استیل آجدار، استیل ساحلی، استیل پولیش استفاده می شود. فر های توکار شیشه ای نیز در انواع شیشه مشکی، سفید، رفلکتیو و فلکس به کار گزفته می شوند. بیشترین دمای سطح شیشه کمتر از 45 درجه سانتیگراد است. جنس بدنه ی آن ها ضد زنگ است و این طول عمرشان را افزایش می دهد. فر توکار انواع مختلفی مانند گازی و برقی دارد.
inset-oven-1024x627.jpg


انواع فر توکار
فر برقی توکار در مکان هایی استفاده می شود که لوله کشی گاز نباشد و یا کسانی که نیاز به یک فر حرفه ای دارند مناسب است.این محصول در یخ زدایی بسیار حرفه ای عمل می کند اما ممکن است غذا را خشک کند. این فر برقی حرارت بالایی دارد که از طریق بدنه ی آن از تمامی جهات به غذا ساطع می شوند و تمام آن را گرم می کنند و می پزند. کار کردن با آن ها آسان است و از سرعت خوبی برخوردارند.
فر گازی_برقی توکار
فرهای توکار گازی_برقی هم از برق و هم از گاز استفاده می کنند. در نظر داشته باشید که برای گرم کردن محیط فر از انرژی گازی و هنگام استفاده از شعله گازی و برای جوجه گردان ، تایمر ، جرقه زن و … از برق استفاده میکنند. اگر به دنبال یک فر بسیار حرفه ای نیستسد و قیمت آن بیشتر مد نظرتان است، این نوع بسیار مناسب می باشد. اگرچه تمامی امکانات را ندارد اما از طول عمر بالایی برخوردار است. این فر ها معمولا به گاز شهری وصل می شوند اما برای روشن شدن لامپ، فن و نور پیلوت به الکتریسیته نیاز دارند.

برند بوش، به عنوان بهترین برند فر توکار
در درجه ی اول باید بدانید، که تمامی محصولات بوش، از جمله فرهای توکار این شرکت، از سابقه و پیشینه ای طولانی برخوردارند و با آخرین تکنولوژی های روز دنیا، طراحی و ساخته شده اند. قطعات و متریال به کار رفته در فرهای توکار بوش، همگی از کیفیت و دوام بسیار زیادی برخوردارند و همچون سایر برندها، از استیل نامرغوب و شیشه های شکننده و آسیب پذیر ساخته نشده اند. فرهای توکار بوش دارای برنامه های پخت متنوعی می باشند و قابل تنظیم به چند ده نوع برنامه ی دلخواه نیز هستند و از قابلیت یخ زدایی نیز بهره می برند. این فرها، عاری از هرگونه اشعه و حرارت مضر می باشند، و غذای پخته شده در آن ها از سلامت بسیار زیادی برای اعضای خانوادبهره مند است.
از دیگر مزایایی که فر توکار بوش را، به بهترین گزینه ی موجود در بازار تبدیل کرده است، ساخته شدن آن بر طبق آخرین استاندارهای جهانی و مصرف بسیار کم انرژی توسط آن ها می باشد. استفاده از این فرها بسیار آسان است و به کمک پنل لمسی موجود بر روی بدنه ی این محصولات، به راحتی انجام می شود. تمیز کردن بدنه و محیط داخلی این محصولات به آسانی و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد که این مساله در اثر استفاده از متریال با کیفیت در ساخت آن ها، حاصل می شود و بسیاری ار برندهای موجود در بازار، از آن بی بهره می باشند.

تعمیر فر توکار
از آنجا که تعمیرات فر توکار یک کار تخصصی است پیشنهاد می شود برای تعمیر فر توکار حتما به نمایندگی مجاز تعمیرات مراجعه کنید. به ویژه اگر از برندهای گران فر مانند بوش استفاده می کنید، بدون تردید مرکز تعمیر فر بوش ابرکاوان بهترین و مطمئن ترین انتخاب است.
 
بالا