طراحی وب مذهبی

#1
طراحی سایت مذهبی یکی از خدمات ویزه رنگین وب می باشد که با تخفیف ویزه و خدمات ویزه ای به مساجد ، هیئت ها ، انجمن های خیریه و مراکز مذهبی ارائه می شود. رنگین وب سایت های مذهبی را با تخفیف بیشتر ، امکانات بیشتر و پشتیبانی بهتری برای مراکز مذهبی طراحی می کند.
با توجه به اینکه هزینه های طراحی سایت در برخی از شرکت ها بسیار بالا می باشد و با کم بودن قدرت مالی هیئت ها و مساجد ، اکثر علاقه مندان به راه اندازی سایت مذهبی و هیئت ها و مساجد نمی توانند وب سایت مذهبی راه اندازی کنند و به ناچار از طراحی وب سایت مذهبی منصرف می شوند.
با توجه به شرایط موجود و توانایی مالی پایین برخی از هیئت ها و مساجد در رنگین وب طراحی سایت مذهبی با قیمت بسیار مناسبی انجام می شود تا کلیه مساجد ، مداحان ، انجمن های خیریه و یهئت ها بتوانند بدون دغدغه مالی وب سایت مذهبی خود را راه اندازی کنند.
به منظور کاهش هزینه ها افزایش سرعت طراحی وب سایت ، چندین پلن را از قبل مشخص کرده ایم که شما می توانید متناسب با نیاز و بودجه خود یکی را به دلخواه انتخاب کنید تا همانند همان امکانات ذکر شده وب سایت مذهبی شما را طراحی کنیم.
در سایت های مذهبی که توسط رنگین وب انجام می شود شما می توانید قالب ( طرح و ظاهر گرافیکی ) سایت خود را به دلخواه از میان طرح های موجود انتخاب کنید تا سایت کاملا مطابق با سلیقه و نظر شما باشد.
یکی دیگر از مزیت های اصلی و مهم طراحی سایت مذهبی توسط رنگین وب واکنش گرا بودن آن سایت است یعنی سایت شما بدون مشکل در تمامی دستگاه های هوشمند همچون تبلت ، موبایل ، کامیپوتر و لپ تاپ به صورت صحیح نمایش داده می شود.
از دیگر ویژگی مهم که برای اکثریت مدیر های سایت مذهبی مهم می باشد ، فارسی بودن بخش مدیریت سایت و آسان بودن مدیریت سایت می باشد. سایت مذهبی شما را به گونه ای طراحی می کنیم تا مدیریت فارسی و کاملا آسانی داشته باشد تا شما بدون مشکل بتوانید وب سایت خود را مدیریت کنید.
با تمام ویزگی های ذکر شده سایت شما توسط کارشناسان رنگین پشتیبانی می شود و در صورت بروز مشکل با تمام توان در خدمت شما عزیزان هستیم.
 
نصب تضمینی اپلیکیشن
افزایش ممبر کانال تلگرام - ممبر شهری - فالوور خارجی ارزان فالوور تبلیغ گسترده - الگوها - پذیرش تبلیغات شما : 09142109941 پیام در تلگرام : @ads2018m  
بالا