دوره گوگل ادوردز

#1
این روزها خیلی از افراد به دنبال سئو کردن و بالا بردن رتبه سایت خود در گوگل هستند و همینطور، خیلی ها هم اطلاعی از این موضوع ندارند و به صورت سنتی کالاهای خود را در معرض فروش می گذارند. سئو یک فرایند و مسیری است که با آن می توان محصول یا هرچیزی که قصد دارید در موتورهای جستجو، به خصوص گوگل به عرضه بگذارید را برای شما مهیا می کند. اگر یک سایت تازه دارید و نمیدانید که چطور می توانید در جستجوهای گوگل دیده شوید، می توانید مقالات مربوط به سئو را مطالعه نمایید . یا برای گرفتن قیمت انجام سئو، به یکی از شرکت های خدمات سئو تماس بگیرید. یکی از بهترین راه های افزایش درآمد از سئو، استفاده از تبلیغات گوگل ادز میباشد
حالا منظور از گوگل ادز چیست؟
منظور از گوگل ادوردز، یک سیستم تبلیغاتی است که تبلیغ کنندگان، کلمات هدف خود را جهت قابل کلیک بودن در نتایج جستجوی گوگل به مزایده می گذارند. یکی از راه هایی که گوگل به کسب درآمد می رسد از طریق گوگل ادز می باشد، به طوری که تبلیغ کنندگان موظف به پرداخت، به ازای هر کلیک برای دیده شدن در گوگل می باشند.
به عبارتی دیگر، گوگل ادز، یک بستر تبلیغات پولی است که تحت کانال بازاریابی مانند پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) فعالیت می کند و مبلغان کلمات کلیدی باید به ازای هر کلیک یا به ازای دیده شدن در نتایج گوگل، مبلغی را پرداخت نمایند.
گوگل ادز یکی از راه های موثر و تاثیر گذار بوده که مشتریان خاص هدف را با توجه به محصولات یا خدماتی که به عنوان آفر در نتایج جستجو قابل مشاهده است، به سمت سایت خود سوق می دهد. با یادگیری و گذراندن دوره آموزش گوگل ادوردز (google adwords)، شما می توانید ترافیک سایت و بازدیدکنندگان را افزایش دهید و حتی دریافت تماس های تلفنی را هم بیشتر نمایید.
 
نصب تضمینی اپلیکیشن
افزایش ممبر کانال تلگرام - ممبر شهری - فالوور خارجی ارزان فالوور تبلیغ گسترده - الگوها - پذیرش تبلیغات شما : 09142109941 پیام در تلگرام : @ads2018m  
بالا