خرید ویو پست اینستاگرام راهی برای پیشرفت و ورود به اکسپلور

خرید فالوور اینستاگرام
#1
چگونه ویو پست های خود را در کمترین زمان بالا ببریم؟

ویو پست اینستاگرام به تنهایی نمیتواند افزایش یابد یعنی اگر فکر میکند که متحوایی که تولید کرده اید به راحتی ویو بالایی جذب میکند این درست نیست محتوا باید خاص و مفید باشد تا مخازبانی که دنبال محتوایی برای جواب سوالشان میگردند باشد.
از هشتگ های مرتبط استفاده شود و کپشن محتوا بسیار جذاب باشد تاتوجه بیننده را جلب کند و راه آسان تر این است که با خرید ویو پست اینستاگرام و راه های بسیار دیگر... میزان ویو خود را بالا ببرید.اهمیت داشتن ویو در چیست؟

آن زمان که اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی هنوز شکل و شمایل تجاری به خود نگرفته بودند، داشتن یا نداشتن ویو مهم نبود (البته که همان زمان هم تعداد بالای ویو برای فخرفروشی کاربرد داشت!)، اما این روزها که بخش قابل توجهی از فعالیت‌ها در این شبکه‌ی اجتماعی با هدف درآمدزایی انجام می‎شود، در نتیجه واضح است که چرا باید به دنبال ویوی بیشتر بود.

در یک فضای ایزوله شده، تحقیقات و بررسی‎هایی در رابطه با تاثیر تعداد ویو روی عملکرد پیج‌ها انجام شده است که در اینجا نتایج آن‌ها را بیان خواهیم کرد.آمارها نشان داده است که ویدئوهایی که ویوی بیشتری دارند، به مرور زمان، بازدیدکننده‌های بیشتری را به سوی خود جذب می‎کنند.

یعنی اگر کاربری در حال مشاهده سطحی پست‎‌ها باشد، بیشتر نگاهش به سوی عدد ویو خواهد بود و اگر تعداد آن زیاد باشد، به احتمال بسیار بیشتری تمایل دارد که آن پست را تا انتها مشاهده کند؛ چرا که احتمالا محتوای خوبی در آن نهفته که این تعداد اشخاص از آن بازدید کرده‌اند.

برای خرید ویو پست اینستاگرام به سایت دیجی فالوور مراجعه کنید.
 
بالا