افزایش فروش کسب و کارهای آنلاین با شیوع ویروس کرونا

خرید فالوور اینستاگرام
#1
با شیوع ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارهای سنتی و فیزیکی دچار رکود شده اند، این در حالی است که این اتفاق در پیک زمانی فروش سال نو و در بازه زمانی که بیشترین میزان فروش در سال پیش بینی میشد گریبان صاحبان کسب و کار را گرفت.
بازار به‌ دلیل توصیه وزارت بهداشت برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری خالی از مشتری است. اما در شرایط کنونی وضعیت بازار مجازی چگونه است؟ آیا فروش فروشگاه‌های آنلاین افزایش یافته است؟
خوشبختانه با روی کار آمدن سامانه‌های هوشمند، شکل زندگی و انجام کارهای روزمره، دست‌خوش تغییرهای زیادی شده است. دیگر نیازی نیست که برای انجام فعالیت‌های بانکی در صف‌های طولانی باجه‌ها بایستید؛ از سوی دیگر برای خرید شارژ سیم کارت و یا خرید کالاهای دیجیتال و هر کالای دیگری، وقت زیادی گذاشته و به بازارهای شهر مراجعه کنید؛ چراکه امروزه همه این کارها را می‌توان با چند کلیک روی گوشی هوشمند به سادگی انجام داد.
در چنین شرایطی نیاز به امکان خرید آنلاین برای اقلام متفاوت حس می شود. از این رو کسب و کارها جهت جبران خسارات ناشی از کاهش فروش باید در این شرایط نیمه پر لیوان را ببینند و با راه اندازی فروش آنلاین خود علاوه بر کمک به رفاه و حفظ سلامت هموطنان نه تنها بدون ضرر از این بحران خارج شوند بلکه قدمی مهم در گسترش کسب و کار و تجارت خود بردارند.
آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو، با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی وب سایت در اصفهان، راه اندازی سامانه و فروشگاه های آنلاین و همراهی کسب و کار های نوپا تا موفقیت با دیجیتال مارکتینگ در اصفهان ، سئو و طراحی بیزینس پلن و راهکارهای برندینگ، مفتخر است در این شرایط بحران همراه شما عزیزان باشد.
شما می توانید با مراجعه به وب سایت ما و ثبت درخواست تا پایان اسفند ماه 1398 ، از تخفیف ویژه عید نوروز بهیدو بهره مند شوید.
باشد تا با یاری هم، شادی و پیشرفت را برای کشورمان به ارغان آوریم.
 
بالا