آیلتس چیست؟

خرید فالوور اینستاگرام
#1
آیلتس مخفف Worldwide English Language Testing System است و یک بررسی جهانی برای ارزیابی توانایی های زبان انگلیسی زبان آموز است. این چک توسط شورای بریتانیا، IDP استرالیا و کمبریج طراحی و اجرا می شود. چک آیلتس برای افرادی طراحی شده است که نیاز به کار یا تحقیق در مکان‌ها یا سازمان‌های بین‌المللی دارند، جایی که انگلیسی اولویت دارد. این چک همچنین می تواند در مورد امتیاز خاصی برای افرادی باشد که به مکان های بین المللی انگلیسی زبان مهاجرت کرده اند. قیمت چک تقریباً 225 دلار است.

چک آیلتس چه اشکالی دارد؟
چک آیلتس به دو روش انجام می شود که عبارتند از:

"آیلتس عادی نگاهی به"
"آموزش آیلتس"
بررسی عادی
IELTS Normal Take a look at برای افرادی طراحی شده است که قصد مهاجرت یا کار در محیط های انگلیسی زبان، شبیه به انگلستان، کانادا، استرالیا یا نیوزلند مدرن را دارند. قالب این دو چک از بسیاری جهات مشابه است، با این حال تفاوت هایی بین آنها وجود دارد که در این مقاله در مورد آنها صحبت شده است. چک معمولی بیشتر در شرایط زیر استفاده می شود:

اخذ ویزا و استفاده از آن برای کار
پشتکار با آموزش در دبیرستان
آموزش غیر آکادمیک مشابه برنامه های فنی و حرفه ای
رتبه بندی چک باید توسط مؤسسات مختلف مجاز باشد و نتیجه نهایی باید توسط آنها معرفی شود.

امتحان خودآموز
آزمون خودآموز آیلتس همانطور که از عنوان آن پیداست برای افرادی در نظر گرفته شده است که قصد دارند یک دوره آموزشی آموزشی را دنبال کنند و برای آموزش بیشتر در دانشگاه ها استفاده کرده اند. برای مشاغل بعدی نیز امتحانات آموزشی لازم است:

پزشکی
پرستاری
فارماکولوژی
حسابداری
مهندسی
دفاع
تحصیل در مدرسه

https://polielts.com/
 
بالا