طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی با امکانات دیجی کالا

طراحی سایت فروشگاهی با امکانات دیجی کالااگر شما فردی باشید که با اینترنت سروکار دارد و یا گاهی

طراحی سایت فروشگاهی با امکانات دیجی کالا

اگر شما فردی باشید که با اینترنت سروکار دارد و یا گاهی اوقات وقت خود را صرف گشتن در صفحات وب می کند نام فروشگاه اینترنتی دیجی کالا را شنیده است. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از بزرگترین و قوی ترین سایت های فروشگاهی در ایران می باشد. به همین دلیل بسیاری از افرادی که قصد طراحی سایت فروشگاهی را دارند ترجیح می دهند طراحی سایت شان مانند طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا باشد. به همین ترتیب طراحان از طراحی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا الگو میگیرند و وب سایت طراحی می کنند که  مانند طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا با همان امکانات و خصوصیات و یا حتی گاهی اوقات افزونه های دیگر به طراحی سایت شان اضافه می کنند تا امکانات کامل تر و جذاب تر باشد برای کاربران فراهم کنند

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی با امکانات دیجی کالا

امکانات ساده طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا

سایت فروشگاهی دیجی کالا مانند هر فروشگاه اینترنتی دیگر دارای یک سری امکانات ساده مانند قرار دادن عکس محصولات به همراه قیمت و توضیحات، دارای قابلیت قرار دادن مکان فروشگاهی برای مراجعه حضوری و... که این امکانات در طراحی فروشگاه اینترنتی لازم و ضروری است که همه این امکانات در بیشتر فروشگاه ساز ها از جلمه درو در طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا کاملا مشاهده میشود

امکانات پیشرفته و جدید فروشگاه ساز دیجی کالا

طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا بگونه است که دارای امکانات پیشرفته ای می باشد که برای هر فروشگاه اینترنتی ممکن است مناسب نباشد و حتی احتیاجی به استفاده از این امکانات نداشته باشند. ولی ممکن است بعضی از این امکانات پیشرفته که برای ساخت فروشگاه اینترنتی  شما استفاده شده است در پنل مدیریت فروشگاهتان موجود باشد . شما هرکدام از امکانات دیجی کالا که در زیر با توضیحات قرار داده ایم برای سایتتان لازم دانستید با طراح سایت فروشگاهی خود مشورت نمایید.

نمودار قیمت

دیجی طراحان برای افزایش اطلاعات کاربران از کالای  که خریداری می نمایند در صفحه نمایش محصول یک نمودار قرار می دهند تا افزایش و کاهش قیمت محصول از زمان ساخت محصول تا زمان حال را در اختیار کاربران قرار دهند.

سیستم برای پیگیری محصول توسط کاربران

پنل های طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا این قابلیت را دارند که کاربران با در صورت تمایل عضو این سایت شوند و محصولی را که می خواهند از طریق ایمیل از تغییرات قیمت و تمامی مشخصات صحیح محصول مطلع شوند و کاربران برای استفاده از این قابلیت باید در بخش خبرنامه این سایت فروشگاهی عضو شوند، در این صورت این اطلاعات از طریق ایمیل برایشان ارسال می شود.

فیلتر و سیستم جستجوی پیشرفته بر اساس دسته بندی

پنل های طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا بگونه است که دارای سیستم پیشرفته جستجو بر پایه دسته بندی قوی می باشد که به کاربران این امکان را می دهد که در فیلد های موردنظرشان کالای انتخابی خود را جستجو کنند. مثلا زمنیکه شما به دنبال یخچال هستید می توانید از مصرف انرژی و دیگر امکاناتش را انتخاب کنید و خود این سایت فروشگاهی با توجه به به فیلد های انتخاب خود به شما یخچال هایی را نشان می دهد که امکانات موردنظر شما را داشته باشد. یا حتی برای انتخاب کالایی ماند فرش شما تعداد شانه ها و یا شهری که فرش در آن بافته شده است را انتخاب می کنید و این فروشگاه با توجه به امکانات انتخابی شما فرش موردنظر را برای شما نمایش می دهد. این امکانات و قابلیت بسیار برای طراحی سایت فروشگاهی پیچیده است و فروشگاهی که دارای این امکانات است باید وبمستر با اطلاعات بالا داشته باشد که زمان چیدن فروشگاه با مشکل روبه رو نشوند و یا اشتباه اطلاعات را وارد نکند.

اضافه کردن محصولات به علاقه مندی ها

سایت های فروشگاهی ایجاد شده توسط دیجی طراحان ، قابلیت اضافه کردن محصول به علاقه مندی ها را داراست یعنی زمانیکه کاربر وارد سایت می شود می تواند محصولی را به علاقه مندی خود اضافه کند و هربار که وارد سایت می شود محصولات مورد علاقه اش به دسته بندی علاقه مندی اش اضافه می شود تا هر موقع که خواست این محصول را مشاهده کند به راحتی بتواند به دسته بندی علاقه مندی اش دراین فروشگاه مراجعه کند و دسترسی سریع داشته باشد این امکان در طراحی سایت فروشگاهی دیجی طراحان باعث رضایت مندی کاربران از این سایت می شود.

سیستم پیشرفته برای مقایسه دو یا چند محصول

گاهی اوقات کاربران برای مشاهده توضیحات چند محصول برای مقایسه مجبورند چند صفحه مدام عوض کنند و خودشان از توضیحات محصولات کالاهای انتخابی را مقایسه کند ولی طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا دارای قابلیت است که کاربر دو یاچند محصول را انتخاب می کند و خود سیستم محصولات را برای کاربر مقایسه می کند و دیگر نیازی نیست تا کاربر خود کالاهای انتخابی اش را مقایسه کند بدین ترتیب به راحتی می تواند محصول بهتر با توجه به سلیقه اس انتخاب نماید.

سیستم نظر دهی پیشرفته

اکثر فروشگاه های اینترنتی طراحی شده دارای سیستم رای دهی هستند و تعداد کمی از این فروشگاه ها دارای سیستم نظر دهی پیشرفته می باشند یعنی زمانیکه کاربران قصد نظر دادن دارند می توانند روی نظرات دیگر کاربران نیز نظر بدهند.

امکاناتی که پنل طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالادارد

حدود 50 درصد از کاربران از طریق موبایل به وب گردی می پردازند پس طراحی وب سایت ریسپانسیو  مخصوصا طراحی سایت فروشگاهی، یکی از دلایل مهم جذب کربران و دریافت رنک بهتری است  پنل های وب سایت دیجی طراحان همه ریسپانسو میباشند همچنین ظاهر این فروشگاه ساز خیلی برای شروع کسب و کار شما مناسب میباشد اگر قصد طراحی فروشگاه اینترنتی خود را دارید به این صفحه(( طراحی فروشگاه اینترنتی | کسب و کار خود را آنلاین کنید  )) مراجعه نمایید

 

این مقاله هم می تواند برای شما جالب باشد  طراحی وب سایت در سطح کل ایران

همچنین میتوانید با پشتیبانی سایت نیزگفتگو کنید و  یک مشاوره رایگان را میهمان ما باشید

نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

3 thoughts on “طراحی سایت فروشگاهی با امکانات دیجی کالا

    1. نویسنده:

ثبت دیدگاه